Hosting www

Dobór hostingu

Poszukujesz wyjść niewymagających od Ciebie umiejętności technologicznych, które są potrzebne w wypadku oferty Cloud oraz VPS? Wiele firm oferuje Ci więc usługę Hosting WWW prowadzoną przez specjalistyczne zespoły technologiczne oraz niewymagającą od klientów doświadczenia w tym obszarze.

Co to jest hosting WWW?

Jak sama nazwa pokazuje, hosting WWW służy do utrzymywania stron internetowych. Usługa ta jest oferowana w oparciu o bazę techniczną kontrolowaną przez systemy danej firmy. Nie wymaga więc od Ciebie żadnej interwencji technologicznej w obszarze zarządzania. Pomimo iż konfiguracja w wypadku wszelkich stron WWW jest taka sama, żadna profesjonalna firma daje Ci jednakże szansę spersonalizowania pewnych parametrów technologicznych Twojego hostingu w Panelu konsumenta. Możesz na przykład dobrać wersję PHP, jakiej chcesz wykorzystać na Twojej stronie.

Którego rodzaju hostingu potrzebujesz?

Zanim wybierzesz, odpowiedz na pytania:

Czy to jest Twoja pierwsza strona internetowa?

Gdy chcesz stworzyć Twoją pierwszą stronę internetową, wykonać projekt rodzinny albo wykonać fotoblog, wiele firm proponuje Ci ofertę specjalnie do tego dostosowaną. Uzyskasz dzięki niej 100 GB powierzchni dyskowej oraz aż do 10 kont e-mail o zawartości 5 GB. Funkcja „Moduły” w Panelu konsumenta gwarantuje Ci wykorzystanie jednego z czterech systemów administrowania zawartością (WordPress, Drupal, Joomla! oraz PrestaShop).

Na który maksymalny ruch winna być przygotowana Twoja strona?

Gdy liczba goszczących Twoją stronę jest duża albo gdy pobierasz duże liczby informacji (np. z Twojej bazy informacji albo przez API), jest zagrożenie, iż Twoja strona będzie zużywała dużo zasobów.

Więcej informacji na https://hostilla.pl/